Resultaten / résultats

Kampioenschappen - Championnats 2015

A. FOND  
   5EA op / 5PM sur  CAHORS - BARCELONA
   2EA op / 2PM sur  O+JD / V+Y NARBONNE - LIBOURNE
 1. PRONCKAERT G & J Schepdaal 13   103.51%  
 2. MEIRLAEN ETIENNE Deurle 13 141.27%  
 3. HEBBERECHT CHRIS Evergem 12   57.92%  
 4. DE SMEYTER-RESTIAEN    Melden 12   91.18%  
 5. REYBROECK & ZN Melsen 12   99.72%  
 6. VAN DAMME W & J Steenhuize 12 148.01%  
 7. V OUWERKERK-DEKKER Brasschaat 12 157.25%  
 8. DE BAENE HUBERT        Beernem 11   81.27%  
 9. VAN OLMEN JOS Broechem 11 115.30%  
10. DECHERF ETIENNE Vlissegem 11 129.27%  
11. RANS STIJN-JEROEN Wijgmaal 11 136.80%  
12. CHRISTIAENS DESMEDT Pamel 11 147.91%  
13 .POLLIN MARC-GEERT Snellegem 10   70.38%  
14. BODDAERT W-M-J-F Oostkamp 10   91.00%  
15. VANDEMEULEBROECK C St Leger 10   92.71%  
16. SAEYTIJDT P & S Brakel 10 109.31%  
17. VERGAERDE-DENOLF Jabbeke 10 109.74%  
18. D'HONDT FREDDY Overmere 10 113.43%  
19. BAFORT LUC Temse 10 113.51%  
20. HOUFFLYN PAT & DIM Wortegem 10   115.13%  
B. ASDUIF OUDE / AS-PIGEON VIEUX 
   OP / SUR : CAHORS-BARCELONA-NARBONNE-LIBOURNE
1. HENRY  LEON Nandrin 1027012-13 3p  41.67%  
2. WILLOCX  FIRMIN Asse 2095027-12 3p  44.32%  
3. DELCOURT  HENRY Viesville 9016131-11 3p  52.26%  
C. GROTE HALVE FOND/GRAND DEMI FOND 
   3EA op / 3PM sur  Argenton (O+JD/V+Y)  Châteauroux ( O/V )
   5EA op / 5PM sur  Jonge / Jeune  Argenton - Châteauroux
1. HERMANS  RIK Pulle   12p   56.82%  
2. DE NEVE  MARNICK Aalter 12p 117.17%  
3. MUREZ-MARICHAL Wadelincour 11p   80.67%  
4. WOUTERS-COREMANS Langdorp 11p   87.88%  
5. DE GROOT  EDDY Putte 11p 123.81%  
6. TANT  JOHAN Olsene 10p  
7. VAN HORENBEECK  LEO Wijgmaal 9p   72.73%  
8. DAS  JOS Lummen 9p   77.39%  
9. VAN HEKKEN  WILLY Lier 9p   80.65%  
10.DANIELS  WILLY Kessel   9p   86.90%  
D. ASDUIF OUDE / AS-PIGEON VIEUX  
   OP / SUR   ARGENTON - CHATEAUROUX
1. THIBAUT - BOONS Sombreffe 8021340-13 2p    6.07%  
2. STOCKMANS  IVAN Lummen 5002587-13 2p  10.19%  
3. LEMMENS  ULRICH Balen 6031574-13 2p  13.83%  
E. ASDUIF JONGE / AS-PIGEON JEUNE 
   OP / SUR   ARGENTON - CHATEAUROUX
1. JABOBS  LEON Tremelo 2033531  2p  0.76%  
2. DANIELS  WILLY Kessel 6034050  2p  1.04%  
3. VERMEERBERGEN-WILMS Mol 6089063  2p  1.36%  
F. BARCELONA  Nationale uitslag / résultat National
  A.  2EA / 2PM         
1. BUNGENEERS  FRANS   Ranst      
2. VAGENENDE  DANNY Schellebelle  
3. HERBOTS  LUC   Zepperen    
  B.  3EA / 3PM        
1. BUNGENEERS  FRANS   Ranst      
2. VAGENENDE  DANNY Schellebelle  
3. HERBOTS  LUC   Zepperen    
  C.  4EA / 4PM        
1. VAGENENDE  DANNY   Schellebelle    
2. BUNGENEERS  FRANS Ranst  
3. DE SMEYTER-RESTIAEN   Melden    
G. CUREGHEM CENTRE  Internationa(a)l
Alleen de prijzen behaald per 10-tal komen in aanmerking / Uniquement les prix obtenus par 10 entrent en ligne de compte
BARCELONA  2011 - 2015 2EA / 2PM  
1. WETEMANS M N.Kelpen.O 8p      
2. VAN NESTE HENRI Feluy 7p 19.03%  
3. FAUQUEUX Jean Luc F.Le Treport 7p 28.31%  
4. MAES  BENNY Wellen 7p 32.63%  
5. DE SMEYTER-RESTIAEN  Melden 7p 36.81%  
6. VDBOOGAARD-V BUUREN N.Amsterda 6p 12.88%  
7. V. CEULEBRECK DANIEL Balegem 6p 16.86%  
8. CEUSTERS  JAN Berlaar 6p 17.92%  
9. VAN DER LAAN  C. N.Castricum 6p 20.30%  
10.RUYTEN  P. N.Ysselstein 6p 22.71%    
BARCELONA  2011 - 2015 5EA / 5PM  10PR.
1. VERTELMAN & ZONEN N.HOOGKARS 13P      
2. VAN DER LAAN C. N.Castricum 12 37.67%  
3. DEPASSE-LARDENOYE Wagnelee 12 40.23%  
4. VAN NESTE HENRI Feluy 12 46.51%  
5. WILLEMS T N.Balgoy 12 56.93%  
6. DESBUQUOIS F. GEBRS Kapelle o/d Bos 12 59.15%  
7. DE VESELEER R & J Herne 12 61.01%  
8. SCHERMER COR N.Castricum 11 34.48%  
9. JANSEN B & CO N.Bavel 11 40.76%  
10.DE SMEYTER-RESTIAEN Melden 11 48.20%    
H. EREPRIJZEN / PRIX D'HONNEUR 
A. CUREGHEM CENTRE
 1é PRIJS - PREMIER PRIX NATIONA(A)L
CAHORS : V. D. EECKHOUT MARC Kalken  
BARCELONA : PEIREN  NOEL Zedelgem  
ARGENTON O/V : V.EYLEN-IMBRECHTS Boortmeerb.  
ARGENTON J/Y : HENDERICKX BART Berlaar  
ARGENTON JJ/J : DELODDER BART-DIRK Waregem  
CHATEAUROUX O/V:   STOCKMANS IVAN Lummen  
CHAREAUROUX JJ/J:  VERMEERBERGEN-WILMS Mol  
B. K.B.D.B. / R.F.C.B.   3EA / 3PM
CAHORS DEROECK  Luc     Manage  
BARCELONA BUNGENEERS FRANS Ranst  
ARGENTON DE KEYSER GEORGES Messelbroek  
CHATEAUROUX BROECKX NIELS   Oud Turnhout
C.  DIDIER DAVIDOU  
1é NATIONA(A)L  CAHORS
VAN DEN EECKHOUT  MARC   Kalken